Historie firmy

Firma Elektrostav Koudela vznikla počátkem roku 1990 jako soukromá elektromontážní firma zaměřená převážně na rekonstrukce v oblasti VN a NN rozvodů.

Základ firmy byl vytvořen pracovníky s dlouholetými zkušenostmi z rozsáhlých investičních celků z domova i ze zahraničí. S přibývajícím objemem výroby a s narůstajícím počtem zakázek se začala rozvíjet organizační struktura firmy a proto bylo rozhodnuto o změně právní subjektivity na akciovou společnost.

Dnes naše firma ELEKTROSTAV Koudela a.s. disponuje cca 60 zaměstnanci, při tržbách kolem 100 mil. Kč ročně a se základním jměním nad 4 mil. Kč. Firma je schopna poskytovat plné záruky a garance svým obchodním partnerům.

Hlavním zaměřením firmy jsou zejména komplexní dodávky technologického elektrozařízení pro průmysl, energetiku, infrastrukturu a objekty občanské vybavenosti, výroba rozvaděčů NN, servisní služby s možností nepřetržité pohotovostní služby a poradenské služby. Tým našich techniků je schopen navrhnout efektivní směr při hledání optimální rekonstrukce stávajících elektrozařízení a v rámci servisních smluvních služeb zajistit průběžnou v čase rozloženou rekonstrukci za provozu.

Naši zaměstnanci prochází pravidelnými specializovanými školeními, abychom Vám mohli vždy zaručit kvalitu našich služeb nejen díky dodávání elektrických zařízení od předních výrobců, ale i díky profesionálně odvedené práci. Díky dlouholeté působnosti na trhu můžeme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a to nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí.

Firma pracuje s výrobky většiny etablovaných dodavatelů elektromateriálu, zejména firmami Citel, Legrand, OEZ Letohrad, Siemens, Moeller, Schrack, Schneider Electric, Hager, OBO Betterman, Gewiss, Elplast, DK Holoubkov, Hensel, Kablo Kladno, Elektrodesign, Lovato, ABB, Raychem a další.

ELEKTROSTAV Koudela a.s. © 2012 | Developed by Kinet